Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biçikleta Të gjitha në Durrës

Cube , 22
Sobim , 5
BMX , 20
Connect , 3
Cross , 7
Universal , 41
Sprint , 8
Peugeot , 3
TREK , 17
Max , 1
Scott , 32
Triumph , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 21:48 Biçikleta , Durrës

OKAZION CUBE 26’’

530 EUR Çmimi me zbritje

30 Maj 19:26 Biçikleta , Durrës

Biciklete Gjermane. E Re!

330 EUR Çmimi me zbritje

30 Maj 19:22 Biçikleta , Durrës

Biciklete Gjermane. E Re!

330 EUR Çmimi me zbritje

30 Maj 12:30 Biçikleta , Durrës

SHITET BICIKLETA MARKES BTWIN, GJENDE TE MIRE

30 000 LEK

28 Maj 20:53 Biçikleta , Durrës

Shitet biciklete kursi

500 EUR

28 Maj 11:22 Biçikleta , Durrës

Biciklet elektrike 28 zvicera

1 500 EUR

27 Maj 13:50 Biçikleta , Durrës

Biciklet scoot 26

200 EUR

26 Maj 09:00 Biçikleta , Durrës

shitet

1 LEK

23 Maj 19:06 Biçikleta , Durrës

Okazion

100 EUR

14 Maj 22:47 Biçikleta , Durrës

Specialized

370 EUR

14 Maj 22:46 Biçikleta , Durrës

Specialized

370 EUR

14 Maj 18:35 Biçikleta , Durrës

biciklete

80 LEK

10 Maj 08:42 Biçikleta , Durrës

Biciklet KTM Country Star

15 000 LEK

09 Maj 12:39 Biçikleta , Durrës

Shitet bicikleta fixie

270 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 12:35 Biçikleta , Durrës

Shitet ATALA my flower

25 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Maj 12:35 Biçikleta , Durrës

Shitet bicikleta GT.

350 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 10:31 Biçikleta , Durrës

biciklet 20

50 EUR

25 Pri 00:50 Biçikleta , Durrës

Shitet 130 euro super gjendje

130 EUR

24 Pri 16:47 Biçikleta , Durrës

MTB GHOST TACANA 7 29

600 EUR

21 Pri 12:37 Biçikleta , Durrës

Biçikletet Alumini Sportive

12 500 LEK

20 Pri 12:36 Biçikleta , Durrës

Biciklet Scott 26.8

16 000 LEK

16 Pri 21:23 Biçikleta , Durrës

Shitet bicikleta Italiane super gjendje

150 EUR

15 Pri 13:02 Biçikleta , Durrës

Biciklete

8 000 LEK

12 Pri 14:20 Biçikleta , Durrës

Biciklet super gjendje Okazion 28inch

130 EUR

11 Pri 17:01 Biçikleta , Durrës

Shitet

1 LEK

08 Pri 15:14 Biçikleta , Durrës

Shitet bicikleta me palosje

179 EUR

17 Mar 18:38 Biçikleta , Durrës

Biciklete me goma extra large

200 EUR

14 Mar 23:04 Biçikleta , Durrës

Ktm KAPOHO 2971 760mm

2 200 EUR

02 Mar 14:22 Biçikleta , Durrës

Shitet bicikleta

350 EUR

21 Shk 16:40 Biçikleta , Durrës

Shitet biciklet kursi

170 LEK

19 Shk 12:47 Biçikleta , Durrës

Biciklet elektrike

730 EUR Çmimi me zbritje

19 Jan 10:00 Biçikleta , Durrës

Shitet Biciklete singel speed

35 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione