Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:18 Të tjera , Durrës

Nuga Best Bed. Krevat terapeutik

2 250 EUR

Dje 17:35 Biçikleta , Durrës

Biciklet Scott 26.8 OKAZION!!!

17 000 LEK

Dje 09:36 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Stol barku

14 000 LEK

Dje 09:32 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Karroce ecje

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 09:15 Biçikleta , Durrës

BIÇIKLETE 26 1.5

12 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 09:14 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Ministep

6 000 LEK

26 Mar 13:38 Biçikleta , Durrës

B win 26 .

25 Mar 19:58 Biçikleta , Durrës

Shitet bicikleta me palosje

179 EUR

25 Mar 18:02 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Vegla palestre

499 EUR Çmimi me zbritje

25 Mar 15:42 Biçikleta , Durrës

Biciklete Gjermane e re 28"

320 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 16:05 Biçikleta , Durrës

MTB GHOST TACANA 7 29

600 EUR

24 Mar 00:21 Biçikleta , Durrës

Biciklet KTM

16 000 LEK

21 Mar 10:33 Biçikleta , Durrës

Shitet bicikleta fixie

270 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 10:32 Biçikleta , Durrës

Shitet ATALA my flower

25 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 10:29 Biçikleta , Durrës

Shitet bicikleta GT.

350 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 08:16 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Vegla palestre

1 080 EUR

19 Mar 23:22 Biçikleta , Durrës

Mtb

270 EUR

17 Mar 18:38 Biçikleta , Durrës

Biciklete me goma extra large

200 EUR

17 Mar 14:47 Të tjera , Durrës

Boxer Lodra fudbol

1 EUR Çmimi me zbritje

17 Mar 14:44 Të tjera , Durrës

Boks poli

1 LEK

16 Mar 22:53 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Shes gira

7 500 LEK

14 Mar 23:04 Biçikleta , Durrës

Ktm KAPOHO 2971 760mm

2 200 EUR

11 Mar 15:35 Të tjera , Durrës

Çanta Sportive

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione