Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

190 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjirokastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 190,kategori,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 190 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 14:51 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Gjirokastër

Ambient Bisnesi me qera

1 EUR / muaj

10 Maj 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 350  ·  Gjirokastër

Gl 350 2011 Okazion ��

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Maj 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Gjirokastër

Shes gl

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Gjirokastër

GL 350 NE SHITJE

11 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 15:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

Mercedez Benz 190

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 21:14 Të tjera  ·  Gjirokastër

Drita tavani starlights te reja

140 EUR

17 Korr 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

Shitet 190 2500 €

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 15:22 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Gjirokastër

Shitet pezho 206

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

190

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 19:40 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Gjirokastër

Toyota

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 15:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Gjirokastër

Toyota Yaris

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 18:52 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Gjirokastër

Okazion

2 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 21:09 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Gjirokastër

Shitet Makine tipi Mitsubishi L200 4x4

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 12:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

Mercedes benz B klass 190 naft

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 00:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

benz 190

1 200 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 23:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

benc 190

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 23:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

benc 190 ne shitje

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 08:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjirokastër

C class 220 portobagazh

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 19:33 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjirokastër

Audi A5

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Nën 12:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 15:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

190

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 21:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjirokastër

Mercedes 190 dizel -89

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 19:29 Makina  ·  Gjirokastër

Mercedes C 200 benzin gaz -01

5 100 EUR

27 Tet 09:40 Makina  ·  Gjirokastër

Mercedes benz 190 gaz benzin 1992

800 EUR

15 Tet 11:40 Makina  ·  Gjirokastër

Mercedes 190 dizel -88

2 000 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 190 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

190 190 190 190 190 190 190 190 190 190

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione