Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Play station 4 - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Play station 4,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Play station 4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:59 Konzolatë për lojëra , Shkodër

PLAY STATION 4✨✨

23 000 LEK

Dje 08:40 Konzolatë për lojëra , Elbasan

Ps4 pro

1 EUR

23 Sht 14:16 Telefona celular , Tiranë

Blackberry Z10 50€

50 EUR

22 Sht 17:44 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play Station 4 Slim + FIFA 22+MAFIA 3

25 000 LEK

22 Sht 17:44 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play Station 4 Slim + 6 lojra

32 000 LEK

13 Sht 02:57 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play station 4 slim 500GB

28 000 LEK

28 Gush 22:07 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Sony Play Station 4 Slim

400 000 LEK

18 Gush 16:50 Konzolatë për lojëra , Lushnjë

Shitet Sallë Play Station

200 000 LEK

17 Gush 15:25 Konzolatë për lojëra , Tiranë

SHITEN LEVA PLAY STATION 4 ORIGJINALE

1 LEK

19 Korr 01:56 Konzolatë për lojëra , Durrës

PS4 ne Shitje

25 000 LEK

15 Korr 14:52 Telefona celular , Tiranë

TCL 10L 10000 leke

10 000 LEK

02 Korr 18:39 Film dhe Muzikë Film , Durrës

Filma per ps 4

30 EUR

30 Qer 15:34 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play station 4 500gb

200 LEK

20 Qer 01:45 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 Pro + 4 lojra dhe 2 leva

43 000 LEK

06 Qer 00:36 Telefona celular , Tiranë

Samsung J6 7500 leke te reja

7 500 LEK

25 Maj 15:11 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play station

400 EUR

02 Maj 09:42 Konzolatë për lojëra , Durrës

Leve play station 4

4 000 LEK

01 Maj 22:48 Konzolatë për lojëra , Durrës

Play station 3

170 EUR

15 Pri 22:47 Konzolatë për lojëra , Shkodër

Play Station 4

280 LEK

22 Mar 19:46 Telefona celular , Elbasan

Play station 4

300 EUR

19 Mar 15:44 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Lushnjë

PLAY STATION 4 PRO

300 EUR

01 Mar 21:01 Konzolatë për lojëra , Vlorë

Play Station 4 Slim

30 000 LEK

26 Shk 15:29 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Korçë

Shitet biznesi, Internet kafe

400 000 LEK

23 Shk 19:44 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play Station 4

60 000 LEK

15 Shk 21:18 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play station 4 pro

320 EUR

05 Shk 18:36 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PlayStation4

250 LEK

05 Shk 18:35 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play Station

250 000 LEK

04 Jan 15:31 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të tjera , Tiranë

Play station 4 usa produkt

200 EUR

14 Nën 00:44 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play station 4

20 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Play station 4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione