Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat 1.9 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat 1.9 ,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pasat 1.9 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 nafte 2005 letra tpreme nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2010 7 vende nderrohet

8 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 automat 2006

5 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
13 Qer 10:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2010 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 SAPO TARGUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 13:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Pasat 1.9 naft atomat

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 08:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 automat 2009 super

8 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
05 Qer 10:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 nafte 2006 5 vende

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
04 Qer 19:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Pasat Viti 2002 Motorr 1.9 Diesel Kamje Automatik

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 08:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Touran cross 2.0 tek bosht 7 vende

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
26 Maj 09:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Durrës

1.9 Naft 2007

1 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 23:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE NE SUPER GJ

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
27 Pri 22:51 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOKUME NE SUPER GJ

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
21 Pri 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

U SHIIT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

passat 140 mi kilometra me garanci

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 02:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Shitet passat

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 22:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

✅Pasat 1.9 Naft✅

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 18:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Shitet Pasat��

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9. super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 supwr gjendje 1.9 naft

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 5 1.9 super gjendje��

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9 naft super gjendje ☑️

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 22:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 super gjendje ��

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 20:10 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

‼️Audi a4 1.9 nafte ne shitje‼️

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Dhj 20:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌❌❌❌SHITET GOLF 5 1.9 naft gjendja 10/10❌❌❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌❌❌❌❌❌Golf 5 super gjendje 1.9 naft ❌❌❌❌❌❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌SHITET GOLF 5 1.9 ❌

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 19:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌SHITET GOLF 5 1.9❌❌❌❌

40 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 5 1.9 SUPER GJENDJE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 04:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Kontakto para se iken✌️❌

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 00:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 naft Kontakto para se shitet✌️❌super gjendje❌❌❌❌❌

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 00:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 Kontakto para se shitet✌️super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 19:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9 Kontakto para se iken✌️

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

"Golf 5 1.9 Naftë, , blini tani para se te largohet!

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 5 1.9 SAPO KA ARDH NGA ITALI SUPER GJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 me sherbime te bera vetem te golfi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 Ne gjendje te shkelqyer

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet GOLF 5 SUPER GJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 17:04 Konzolatë për lojëra  ·  Durrës

Blej cdo nintendo

06 Nën 13:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 18:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Shitet-Pasat

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 01:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Shitet Passat

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat 1.9 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione