Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Navara - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Automjete , 150
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Navara,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Navara Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 08:45 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Nisan navara super gjendje

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 12:01 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

NISSAN NAVARA TOYOTA HILUX FORD RANGER MITSUNISH L200

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 11:50 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Durrës

TOYOTA HILUX NISSAN NAVARA MITSUBISH L200 FORD RANGER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 11:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Amarok  ·  Durrës

VOLKSWAGEN AMAROK FORD RANGER TOYOTA MISTUBISH NISSAN NAVARA

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 10:59 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER TOYOTA MISTUBISH NISSAN NAVARA RANGE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 16:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Amarok  ·  Durrës

Amarok Ranger Navara L200

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 06:47 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

Ranger Amarok L200 Navara Hilux Mazda Bt-50

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 06:46 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Navara Amarok L200 Ranger Mazda-Bt-50

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 06:46 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

Ranger Amarok L200 Navara

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 18:35 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Makin frigorifer

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 12:37 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER NISSAN NAVARA TOYOTA HILUX MITSUBISH L200

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 12:29 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISH L200 TOYOTA HILUX NISSAN NAVARA FORD RANGER

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 12:24 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

NISSAN NAVARA MITSUBISH L200 TOYOTA HILUX FORD RANGER

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 12:20 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

NISSAN NAVARA MISTUBISH L200 TOYOTA HILUX RANGE ROVER

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:11 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISH L200 NISSAN NAVARA TOYOTA HILUX RANGE ROVER

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:04 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITUBISH L200 NISSAN NAVARA TOYOTA HILUX RANGE ROVER

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 10:48 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER NISSAN NAVARA TOYOTA HILUX MISUBISH L200

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 10:40 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

NISSAN NAVARA TOYOTA HILUX MISUBISH L200 RANGE ROVER

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:08 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Shitet mjeti okazion

8 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 11:30 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

Ranger Navara L200

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 11:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Amarok  ·  Durrës

Amarok Navara L200 Ranger

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 11:48 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

L200 Amarok Navara Ranger

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 11:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Amarok  ·  Durrës

Amarok Ranger L200 Navara

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 10:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Amarok  ·  Durrës

Amarok Ranger Navara L200

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 10:18 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

TOYOTA NISSAN NAVARA L200 AMAROK RANGE

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 09:55 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISH L200 NISSAN NAVARA AMAROK RANGE

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 09:45 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

NISSAN NAVARA L200 AMAROK RANGE

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 09:35 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

NISSAN NAVARA L200 AMAROK RANGE

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Nën 21:59 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUNISH L200 NAVARA AMAROK RANGE

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 21:54 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Durrës

TOYOTA HILUX NAVARA L200 AMAROK RANGER

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 21:41 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Durrës

TOYOTA HILUX NAVARA L200 AMAROK RANGER

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 21:57 Të tjera  ·  Durrës

kerkoj mitsubishi l200

4 000 LEK

20 Sht 18:07 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Nissan CNV NAVARA

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Korr 11:03 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Durrës

Toyota Hilux Amarok Navara L200

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Korr 11:03 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

L200 Navara Hilux Amarok

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 11:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Amarok  ·  Durrës

Amarok Hilux Navara

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 11:02 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

Ford Ranger Hilux Navara L200

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Korr 10:55 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Durrës

Toyota hilux Amarok Navara L200

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Korr 10:52 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Durrës

Toyota hilux Amarok Navara L200

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 10:52 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Navara Hilux Amarok L200

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 10:52 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Navara Hilux Amarok L200

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 10:52 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Navara Hilux L200 Amarok

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 10:45 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Navara L200 Hilux Amarok

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 10:45 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

L200 Navara Hilux Amarok

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 10:45 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

L200 Navara Hilux Amarok

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 10:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

L200 Navara Hilux

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 17:10 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Nissan Navara D22

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 15:31 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Durrës

Toyota Hilux Amarok Navara L200

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Navara | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Navara në kategorinë Makina | Nissan | Terrano
  • Navara në kategorinë Makina | Suzuki | Grand Vitara
  • navara në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Navara në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • navara në kategorinë Pajisje zëri dhe video për makina
  • Navara në kategorinë All Category
  • navara në kategorinë Rimorkio
  • Navara në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 200 | C-Class
  • Navara në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200
  • Navara në kategorinë Makina | Honda

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione