Tiranë | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

Dje 20:32 ,

miser

50 LEK

26 Nën 15:37 ,

Shiten

15 LEK

17 Nën 15:27 ,

chow chow

450 EUR

06 Nën 19:37 ,

pula det

800 LEK

28 Tet 17:40 ,

Qen shtepiak

100 LEK Çmimi me zbritje

25 Tet 14:29 ,

Lepuj

1 500 LEK

18 Tet 03:03 ,

Postiqe

1 111 LEK

08 Tet 21:53 ,

Qeni akita

1 000 EUR

04 Tet 18:18 ,

Lope

2 000 LEK

26 Sht 20:34 ,

Shitet lope mushqerre

2 800 000 LEK

25 Sht 13:04 ,

Kali

700 LEK

13 Sht 14:03 ,

Shitet Cap

250 LEK

02 Sht 19:26 ,

Cjapi

280 LEK

31 Gush 14:47 ,

Pula

500 LEK

31 Gush 13:47 ,

Cjapi

300 LEK

30 Gush 21:46 ,

Shitet Cjap

300 LEKNë fillim