Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kafshë në fermë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:45 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Blete ( shiten ose kembehen).

1 LEK Çmimi me zbritje

Dje 20:44 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qen aziat

500 EUR

13 Qer 18:10 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet sheleg per kurban bajram

450 EUR

07 Qer 21:38 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Pallua

05 Qer 14:57 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Pastor belg

02 Qer 11:55 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Derra rrace oferte

400 EUR

02 Qer 11:13 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shesim vez te Fazanave

01 Qer 20:36 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet Hamshor

31 Maj 17:17 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Super Qen Mini Spitz

200 LEK

31 Maj 17:15 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

DHI ALPINE OFERTE

400 EUR

31 Maj 10:57 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten qen tartufi, lagotto

500 EUR

30 Maj 23:29 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Derra rrace

250 EUR

30 Maj 08:58 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten blete

600 EUR

26 Maj 15:06 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

AKITA INU

200 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 09:40 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Inkubator per zogje

7 000 LEK

25 Maj 03:38 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qenush per adoptim

24 Maj 18:14 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

U shiten

23 Maj 22:01 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shesim vez te Palluave (Paunave)

10 EUR

22 Maj 00:27 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet British Short Hair

400 EUR

20 Maj 22:22 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

JEPEN 50 DELE ASAF DHE LAKON

1 EUR

20 Maj 15:06 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten blete me korniza

200 LEK

19 Maj 13:22 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet

17 Maj 20:51 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten super dhi per qumsht

16 Maj 15:11 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten mzet extra klas

15 Maj 13:28 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qen mini spitz okazionnnnn!

150 EUR

14 Maj 20:16 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten Blete me koshere

200 LEK

13 Maj 17:54 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Veze fshati 100% bio

30 LEK

13 Maj 17:53 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

American Akita

400 EUR

13 Maj 16:38 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten Blete

09 Maj 07:25 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shes qen spitz x pomeranian

100 EUR

06 Maj 20:37 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Dash Grek

05 Maj 12:50 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kelysh Pastor Belg

03 Maj 11:43 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten blete okazion ����

230 EUR

03 Maj 06:39 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kal (hamshor) dhe poni

1 EUR

02 Maj 13:08 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Blete ne shitje

20 000 LEK

02 Maj 10:27 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

1 EUR

30 Pri 18:41 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Dhi Alpine

30 Pri 11:11 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Bletet ne Shitje

30 Pri 06:33 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qen falas

26 Pri 01:10 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Mace british gri

250 LEK

25 Pri 20:41 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet Pastor Belg

200 EUR

25 Pri 17:55 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Dele Greke

25 Pri 11:16 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten Shih Tzu

250 EUR

22 Pri 18:37 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Dele Greke

21 Pri 19:04 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten

2 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kafshë në fermë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione