Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kali - Kafshë në fermë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kali,kategori Kafshë në fermë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kali Të gjitha | Kafshë në fermë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Jan 20:53 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

24 Tet 01:25 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet kali 2 vjeçe

800 LEK

12 Korr 15:45 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet

1 000 EUR

11 Korr 13:32 Kafshë në fermë , Tiranë

Kal rrace hongre

2 500 EUR Çmimi me zbritje

27 Qer 08:10 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet Kali

1 300 EUR

19 Maj 21:59 Kafshë në fermë , Tiranë

Kale per shale

800 EUR

07 Pri 17:37 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet Kali

100 000 LEK

21 Jan 20:05 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet Kali

3 000 EUR

09 Jan 20:19 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet kali 26 muajsh

2 000 LEK

08 Korr 22:29 Kafshë në fermë , Tiranë

Kal

1 000 EUR

09 Jan 20:51 Kafshë në fermë , Tiranë

Kal ne Shitje

80 000 LEK

25 Sht 13:04 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

700 LEK

27 Qer 21:23 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

14 Qer 09:47 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet Kali

1 300 EUR

14 Qer 09:26 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet Kali

1 500 EUR

27 Shk 10:31 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

26 Shk 14:57 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

26 Shk 12:49 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

07 Gush 08:20 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

500 EUR

26 Sht 14:11 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

23 Maj 22:07 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

500 EUR

10 Dhj 14:11 Kafshë në fermë , Tiranë

Kal

1 200 000 LEK

02 Maj 12:51 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

02 Maj 11:59 Kafshë në fermë , Tiranë

Kali

1 000 EUR

06 Shk 15:01 Kafshë në fermë , Tiranë

Kale gati 2 vjece

100 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kali | Të gjitha | Kafshë në fermë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kali në kategorinë Kafshë në fermë
  • Kali në kategorinë Veshje/Këpucë
  • Kali në kategorinë All Category
  • kali në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • kali në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Kali në kategorinë Ambiente biznesi
  • kali në kategorinë Shërbime
  • kaliber në kategorinë Automjete
  • Kali në kategorinë Qen
  • Kaliber në kategorinë Servis për makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione