Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Industri dhe Puntori me Qera | Njoftimet në Gjithe Shqipërinë


Gjej ambiente, objekte, industri dhe punotri të ndryshme në shitje apo me qera. Shiko njoftimet për objekt për biznes, magazinë, kapanon, godinë, ambient biznesi, puntori, metalurgji, dhe shumë të tjera në shitje apo me qera. Gjej industri dhe puntori me ofertat më të mira.Dje 15:43 Dyqani Industri dhe Puntori , Tiranë

Kapanon me qera, Kashar

8 100 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
02 Tet 11:33 Dyqani Industri dhe Puntori , Tiranë

Kapanon me qera, Vaqarr

3 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
22 Qer 08:56 Dyqani Industri dhe Puntori , Tiranë

Magazine me qera

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
23 Maj 13:19 Dyqani Industri dhe Puntori , Tiranë

Ambjent biznesi me qera

4 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për puntori apo industri me qera? Gjej njoftime në MerrJep.al për ambiente të ndryshme biznesi si magazina, depo, kapanone dhe të tjera për fuksione të ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat më të mira.


Blej Industri dhe Puntori me qera në Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertat më të mira për industri, magazina, punori, kapanon, dhe ambiente tjera me qera për biznese të ndryshme. Shiko njoftimet për objekt për biznes, magazinë, kapanon, godinë, ambient biznesi, puntori, metalurgji, kapanon me qera, magazin me qera, godine biznesi, objekte të ndryshme, punishte, dhe shumë objekte tjera biznesore në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për industri dhe puntori të ndryshme dhe gjej ofertat më të mira.


Shperndaj njoftime per Industri dhe Puntori me qera në MerrJep.al


Posedoni Ambiente të ndryshme biznesore si indutri apo puntori të ndryshme që dëshironi ti jepni me qera? Jeni në platformën e duhur, krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione