Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

marsh benz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe marsh benz,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj marsh benz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:11 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 22:57 Makina , Tiranë

Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi 4Matic full option

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 11:55 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 11:53 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 11:45 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Nën 13:43 Dyqani Makina , Durrës

��Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic��

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 00:04 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz W204 250 cdi

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 15:01 Makina , Shkodër

Shitet CLS super gjendje 1000/10 ✅

7 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:45 Makina , Tiranë

Shitet CLS Perfekte 1000/10

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:34 Makina , Tiranë

Shitet CLS gjendje 100/10

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:22 Makina , Tiranë

Shitet CLS gjendje 100/10

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:20 Makina , Tiranë

Mercedes - Benz EVO (perdorim personal, familje)

6 099 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 14:38 Makina , Elbasan

Mercedes benz eclass 350

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:55 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E 220 Look AMG

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 10:36 Makina , Durrës

Okazjon eklas 270 cdi manual

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 08:41 Makina , Tiranë

����⚡️Benz E klas ������

13 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 14:28 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E350 Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:58 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 23:29 Makina , Tiranë

E350 OKAZION����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 15:06 Makina , Korçë

Mercedes Benz E300 Bluetec 2008 - Full Options

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 10:26 Makina , Fier

Shitet benz c klas 220 okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 08:42 Makina , Fier

Shitet benz c klas 220 okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 13:34 Makina , Fier

Shitet c klas 220 okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 12:14 Makina , Fier

Shitet benz c klas 220 okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 15:04 Makina , Fier

Shitet benz c klas 220 okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 16:40 Makina , Fier

Shitet benz c klas okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 16:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 220 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 14:48 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E -Class 220

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 00:37 Makina , Elbasan

Mercedez benz C220

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 11:41 Makina , Shkodër

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 15:53 Makina , Gjirokastër

Shitet mercedes okazion

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 21:14 Makina , Elbasan

Mercedez benz

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 16:38 Makina , Fier

Okazion shitet c 203 viti 2001

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 17:47 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz Panorama Full Extra

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 23:10 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz E classPanorama full option

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 09:42 Makina , Durrës

Ml 280 nafte tiptronik me marsh ke timoni

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 22:40 Makina , Tiranë

Mercedes benz Panorama full option okazion

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 14:02 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz 2006 panorama full option

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 11:49 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes BenzE280 CDI Panorama Full Option

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 11:45 Makina , Tiranë

MercedesBenz E280 CDI Panorama Full option okazion

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 13:54 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz E280 CDI Panorama

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 15:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200Kompresor Benzin+Gaz LOOKAMG����

10 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 14:16 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E280 Viti 2008

11 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 19:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c200 kompresor Benzin+Gaz Look Amg

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 12:06 Makina , Pogradec

U SHIT FLM MERRJEP MERCEDES BENZ E 250 TURBO

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj marsh benz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione