ford fjesta | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford fjesta , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford fjesta Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:50 ,

Shitet ford fjesta

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 08:04 ,

Ford Fjesta 1.4 nafte vitit 2006 dogan e paguar

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 13:50 ,

Shite okazjon

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 21:42 ,

Okazjon shite ford 1.4 naft cmimi diskutushem

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 08:36 ,

Ford fjesta

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Jan 07:23 ,

Ford Fjesta viti 2007 motorr 1.4 naft

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 13:55 ,

Ford fjesta

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 17:14 ,

shiten audi tt reno megane dhe ford fjesta

111 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 11:09 ,

Ford fjesta

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 14:34 ,

Ford fjesta

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 14:32 ,

Ford Fiesta dizel

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 12:38 ,

Ford fiesta

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 20:53 ,

Ford Fjesta 1.4 naft viti 2009 kamje manuale

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 23:13 ,

Ford fjesta

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 15:01 ,

Shitet ose nderohet + -

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 18:41 ,

Ford fiesta

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 11:53 ,

Ford fjesta 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 09:11 ,

Ford fjesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 17:05 ,

Ford fjesta

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Tet 15:59 ,

Shes Ford fista .14.Nafr super gjendej.cmim 2500€

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 20:01 ,

Shitet ford fjesta

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 23:05 ,

ford fjesta

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 16:05 ,

ford okazijon

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 07:11 ,

ford fjesta okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 05:30 ,

Fort fjesta

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 18:25 ,

Ford Fiesta dizel

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 08:39 ,

Fordt fjesta

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Sht 14:40 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 benzin gas

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 08:41 ,

ford

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 22:27 ,

Ford Fjesta 1.4 naft vit 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 15:30 ,

okazion ford fjesta

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 00:08 ,

ford

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 20:58 ,

ford fjesta

150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 23:31 ,

ford fjesta

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 00:00 ,

ford fjesta

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 17:09 ,

Ford Fiesta

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 11:33 ,

ford fjesta 1.4 naft kamje automat

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 11:50 ,

ford fjesta

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 17:19 ,

Shitet ford fjesta vitit 2001 naft 1.8 manual

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 11:24 ,

shitet ford fjesta

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 10:44 ,

Shitet ford fjesta me naft 1.6

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Shk 14:54 ,

Shitet ford fjesta me naft 1.6

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 13:14 ,

Shitet ford fjesta me naft 1.6 me dogan te pagura

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 21:08 ,

��Okazion Ford Fjesta ��

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 19:27 ,

Ford Fjesta 1.4 benzin gaz viti 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 12:06 ,

SHITET FORD FIESTA 1.3 BENZIN

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 14:20 ,

Shes FORD FIesta Super Gjendje 1.4 naft cmim2000€

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 16:30 ,

Ford Fjesta Benzin Gaz

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 10:31 ,

Ford fjesta 1.4 nafte kamje manuale voto 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford fjesta | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione