Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 525 diesel - Automjete Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 525 diesel,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 525 diesel Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:03 Makina , Tiranë

Bmw seria5 2.5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Makina , Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:21 Makina , Shkodër

BMW E60 525

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Shk 15:26 Makina , Vlorë

BMW 525 diesel E60

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 15:22 Makina , Vlorë

BMW 525 Diesel E60

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 12:42 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Piaggio Si Piaxho

300 LEK Çmimi me zbritje

14 Nën 15:40 Makina , Pogradec

BMW 525 Diesel - Manual , LOOK 2008

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:42 Makina , Pogradec

BMW 525 Diesel - Manual , LOOK 2008

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 15:46 Makina , Fier

BMW 525 d stage2

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 18:18 Makina , Vlorë

BMW 525

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:26 Makina , Vlorë

BMW525

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 20:16 Makina , Durrës

Bmw 525 , Diesel

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 00:34 Makina , Berat

SHITET BMW 525

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 09:24 Makina , Tiranë

BMW 525 2.5 diesel

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 17:59 Makina , Tiranë

Bmw 525 diesel 3.0

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 22:37 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

7 800 EUR

25 Nën 16:36 Makina , Fier

Bmw seria 5 2.5 nafte

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 16:28 Makina , Lushnjë

BMW 525 viti 2009 diesel

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 19:32 Makina , Tiranë

Vw Caddy 1.9 TDI 4x4 Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 20:28 Makina , Tiranë

Bmw 525 Diesel 2006 Pa Dogan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 20:30 Makina , Tiranë

Bmw 525 nafte super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 10:35 Makina , Tiranë

Shitet BMW 525 Diesel Automatic

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 09:26 Makina , Shkodër

BMW 525 Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 21:01 Makina , Tiranë

BMW E60 525

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 21:53 Makina , Durrës

BMW 525 diesel 2004 177cv me dogane te prere

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 10:10 Makina , Lushnjë

Seria 5

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 11:07 Makina , Lushnjë

BMW Seria 5

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:32 Makina , Tiranë

BMW 525 Diesel Automat

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 22:42 Makina , Tiranë

Bmw 525 d

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 20:26 Makina , Tiranë

Seria 5

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 17:23 Makina , Lushnjë

Seria 5

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 17:13 Makina , Tiranë

BMW 525

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 18:04 Makina , Lushnjë

Seria 5

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:28 Makina , Elbasan

BMW 525 dizel

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 22:45 Makina , Elbasan

BMW 525 dizel

2 800 EUR

19 Dhj 14:50 Makina , Tiranë

OKAZION BMW 525

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 16:52 Makina , Korçë

U shit....flm merr jep

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 07:45 Makina , Shkodër

BMW 525 td diesel automat

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 22:20 Makina , Durrës

Shitet bmw 525 2600€

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 04:30 Makina , Lushnjë

Bmw

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 12:16 Makina , Fier

BMW 525 DIESEL LUK M5 -08

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 525 diesel | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione