Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fugon pa letra - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fugon pa letra,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fugon pa letra Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Maj 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Dibër

Fugon

2 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 03:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 12:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Berat

Mercedes Benz C250 Benzin/Gaz

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 16:40 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Fugon ford transit

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 19:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

208 d

5 300 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 12:22 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 16:25 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 21:19 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 10:14 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 19:02 Makina  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Durrës

Shitet Renault Traffic pa letra

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 19:48 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 09:36 Makina  ·  Fiat  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Fugon iveco ne gjendje te mire pune

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 09:24 Makina  ·  Fiat  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Fugon Iveco ne gjendje te mire pune

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 16:06 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 19:45 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 09:31 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 19:09 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 17:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 17:38 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Korr 00:09 Makina  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Gjirokastër

OKAZION Shitet fugon ATP

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Maj 19:09 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 14:30 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 11:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Lezhë

Ndrroj

2 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Mar 20:18 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 18:05 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 13:08 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 20:39 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Ford

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 20:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 13:17 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 13:27 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford transit 2.5 nafte OKAZION

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 17:14 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 19:04 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 23:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Gjirokastër

207

1 500 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Korr 14:27 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Tranzit

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 21:15 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Fugon

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Pukë

Fugon

2 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 22:39 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Korçë

Shitet nisan mikra 2006 nafte 1.3

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 12:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Korçë

Shitet fugon benc 207 okazion 1500

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Bulqizë

Fugon 609

2 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 18:13 Makina  ·  Krujë

fugon pa letra

21 Dhj 21:59 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

shitet fugon okazion pa letra Ford

800 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Nën 11:05 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Pogradec

shitet fugon pa letra ne gjendje te mire

1 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 15:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  MB 100  ·  Fier

Fugon Mercedes Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fugon pa letra | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione