Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jaguar s type - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jaguar s type,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jaguar s type Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Okazion volksvagen golf 5.1.4 benzin 2004 manual i thjesht

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Okazion golf 5 ,1.4 benzin 2004 manual i thjesht

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Korçë

Nissan Navara 2.5 OKAZIONNN

10 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C180 Kompressor ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Kompressor����

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Korçë

❌ TOYOTA AURIS 1.4 ❌

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Korçë

��Mercedes Benz��

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:37 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Shitet Bateri TOPLA 100Ah 12V e re

130 LEK

Sot 11:35 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Disqe+goma 205/55/16 gjendje shum te mire

320 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:34 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Shiten disqe bashke me goma

250 LEK

Sot 11:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:33 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Shitet Bateri BOSCH 95Ah 12V e re

140 LEK

Sot 10:17 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5

1 234 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:54 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

OKAZION BMW SERIA 5 MODEL FACELIFT 2008 ����

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT ����

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

C200 KOMPRESOR AUTOMAT FACELIFT ����

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 CDI EVO ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:38 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Shiten dy disqe alumini+gome per mercedes .

40 EUR

Dje 19:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet volksvagen golf 5 manual 1.9 nafte 2007 letra nje vit

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����MERCEDES C180 KOMPRESSOR AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

����Mercedes E200 Kompressor Benzine+Gaz����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Pri 22:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:57 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Volvo xc60 Pjese

1 EUR

19 Pri 18:57 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Pri 09:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Korçë

Mercedes E class 250 Bluetec

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

����❌SHITET C230 KOMPRESSOR(MOTORR 1.8)/AUTOMAT❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Korçë

����❌SHITET KARROTREC SPRINTER 270 CDI/AUTOMAT/VITI 2005❌��

15 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

����❌C200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/VITI 2005/155.000 KM❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

����❌SHITET C220 CDI/AUTOMAT/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

✅Mercedes-Benz C180 KOMPRESSOR

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

✅Okazion‼️Mercedes-Benz E200 BLUEEFFICENCY 2011 Automat

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Audi A6 3.0 TDI quattro MATRIX

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:14 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Korçë

✅Smart ForTwo 1.0 mhd Eco Automat facelift 2008

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jaguar s type | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione