Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 11:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

SHITET

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:28
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Korçë

MERCEDES E 350 LOOK AMG

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 11:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S6  ·  Korçë

SHITET

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:47 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Korçë

Volvo

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:47 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Korçë

VOLVO XC 60

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

W202 200kompressor

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:43 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Korçë

Shitet toyota rav4

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Korçë

Ford Fusion 1.4Benzine AUTOMAT

300 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:42 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Korçë

Ford Fusion 1.4 Benzine Automat

300 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

✅SHITET OSE NDERROHET✅MERCEDES-BENZ ELEGANZE E240 BENZIN GAZ

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

EVO 2.8 BENZINE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Korçë

Mercedes Benz A class okazion

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Audi A6 2.4 B/G

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:55 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Korçë

Bmw seria1- benzin/automat������������

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

��������Audi A6 2.4benzin Quattro manual 2007��������

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Volkswagen touran

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:37 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:35 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Korçë

Nisan Qashqai 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet! Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Korçë

Golf Automat 7.5 Viti 2018 Pothuaj se i ri fare

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Sprinter Kamioncine 412 vetshkarkus 3 Krahet

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

Mercedes c class

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

mercedes c class

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Audi A6 quattro 3.0 TDI Avant 2013

12 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Korçë

Peugeot 307

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Korçë

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012 ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

VOLKSWAGEN

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:28
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Korçë

MERCEDES E 350 LOOK AMG

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz Cls Black Series Amg full opsione

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5 gjermania dogan + karta 1 vit

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C200 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Benzine/Gaz ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes- Benz E 220 CDI Avantgarde EVO

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Korçë

Volkswagen Polo��AUTOMATIK �� 1.6 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:09 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Korçë

Ford Fiesta 1.3 Benzine

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

Mercedes- Benz C 220 CDI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:04 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Korçë

Toyota RAV4 2.2 diesel

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:56 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Korçë

Toyota AYGO 1.0 ��AUTOMATIKE ��

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

Mercedes- Benz C 220 CDI SW

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes- Benz C 200 CDI ��AUTOMATIK��

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

Volkswagen GOLF V plus 1.4 benzine ( motor i thjeshte )

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Korçë

Mercedes A 180 cdi ��AUTOMATIKE��

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Korçë

Volkswagen TOUAREG 3.0 TDI ��114000 km��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

Mercedez GLE 350 DIESEL look AMG ✅64 000 km ✅

50 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:30 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Korçë

Toyota 2.0 AVENSIS ��AUTOMATIKE ��

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

Volkswagen PASSAT 2.0 TDI ��AUTOMATIKE ��. FULL EXTRA !!!

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Korçë

Mercedes B 180 CDI ��AUTOMATIK��

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

Mercedes- Benz E 200 kompresor SW ��AUTOMATIK��

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Korçë

OPEL MERIVA 1.4 Benzine - Gaz

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione