25 Jan 21:51 Të tjera , Lezhë

Lifan

1 LEK

Viti: 2017
08 Nën 09:36 Të tjera , Lezhë

motorr

250 LEK

Viti: 1999
27 Pri 12:11 Të tjera , Lezhë

Yamaha 72 kb

350 LEK

Viti: 2012
02 Jan 19:30 Të tjera , Lezhë

Dayang

500 LEK

Viti: 2008
12 Jan 19:17 Të tjera , Lezhë

lifan 2017

1 100 LEK

Viti: 2017
26 Qer 13:51 Të tjera , Lezhë

Moto gran priks

12 000 LEK

Viti: 2003
13 Nën 09:58 Të tjera , Lezhë

Harley

50 000 LEK

Viti: 1986
26 Maj 12:27 Të tjera , Lezhë

Yamaha dhe Piaggio

100 000 LEK

Viti: 2003
07 Sht 07:38 Të tjera , Lezhë

Kawasaki

800 EUR

Viti: 2007
13 Jan 15:04 Të tjera , Lezhë

Shitet vespa special 50s 1964

1 400 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
01 Nën 09:42 Të tjera , Lezhë

MOTORIT Harley

2 500 EUR

Viti: 2013
14 Nën 17:36 Të tjera , Lezhë

Okazionnnnn

2 500 EUR

Viti: 1989
02 Shk 12:01 Të tjera , Lezhë

shitet

Viti: 2015
25 Mar 12:33 Të tjera , Lezhë

Kymco

Viti: 2006
Në fillim