Lezhë

10 Tet 08:33 ,

Golf 2

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Gush 20:58 ,

Shitet bejm dhe ndrrim

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Korr 19:45 ,

Opel corsa

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 21:04 ,

Okazion

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim