Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Piaggio | Liberty

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Liberty | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:07 ,

Liberty 125

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Sot 07:33 ,

Liberty

50 LEK

Viti: 2009
19 Pri 15:34 ,

Piaggio liberty 124cc

70 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
31 Mar 14:46 ,

Piaggo liberty 125 cc

850 EUR

Viti: 2008
30 Mar 10:37 ,

Piaggio liberty 125

700 EUR

Viti: 2006
29 Mar 18:18 ,

Shitet

750 EUR

Viti: 2006
27 Mar 09:48 ,

Shitet piaggio liberty 125

400 LEK

Viti: 2009
13 Mar 13:39 ,

Liberty

650 EUR

Viti: 2004
11 Mar 11:42 ,

Shes piaggio liberty

500 000 LEK

Viti: 2006
08 Mar 12:40 ,

PIAGGIO LIBERTY

750 EUR

Viti: 2006
07 Mar 16:27 ,

Piaggio liberty

1 500 EUR

Viti: 2008
04 Mar 19:16 ,

Piaggo liberty 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2003
06 Shk 19:35 ,

Shitet piaggio liberty

650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
20 Jan 10:10 ,

Okazion

600 LEK

Viti: 2007
10 Jan 14:09 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 2005
05 Jan 05:11 ,

Shitet

300 EUR

Viti: 2006
22 Dhj 15:12 ,

Piango liberty

700 EUR

Viti: 2006
20 Dhj 14:41 ,

Shes pigo liberty 125cc 4 kohesh

700 EUR

Viti: 2006
15 Dhj 19:09 ,

Super gjendje piaggio liberty

65 000 LEK

Viti: 1999
12 Nën 23:35 ,

Super gjendje piaggio liberty

70 000 LEK

Viti: 1999
03 Nën 11:24 ,

shes motor piagio

480 EUR

Viti: 2005
19 Tet 13:07 ,

Shitet piaggo liberty125

1 150 EUR

Viti: 2012
05 Tet 12:49 ,

550 mij okazion

550 LEK

Viti: 2006
05 Tet 10:20 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2006
24 Sht 19:23 ,

Per Pjese kembimi piaggio liberty

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
19 Sht 10:34 ,

Shitet

200 LEK

Viti: 2014
10 Sht 12:07 ,

Liberty

45 LEK

Viti: 2006
09 Sht 17:05 ,

Piaggio liberty 124cc 2006 pa letra

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
05 Sht 22:42 ,

Okazion

4 EUR

Viti: 2006
03 Sht 18:48 ,

Okazion shitet

750 EUR

Viti: 2005
30 Gush 19:30 ,

Shitet

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
26 Gush 18:47 ,

Super okazion

750 EUR

Viti: 2006
14 Gush 17:28 ,

Piaggio Liberty

750 EUR

Viti: 2006
13 Gush 18:07 ,

Okazion

700 EUR

Viti: 2006
12 Gush 11:05 ,

Skuter Piaggio liberty

2 000 EUR

Viti: 2016
11 Gush 22:05 ,

Skuter Piaggio Liberty 2016

2 000 EUR

Viti: 2016
11 Gush 19:17 ,

Piaggio Liberty s 125 abs

1 900 EUR

Viti: 2016
11 Gush 15:12 ,

Piaggio Liberty s 125 abs

2 100 EUR

Viti: 2016

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Liberty | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione