Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasad - Makina Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasad,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pasad Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasad 1.9 naft

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 10:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasad viti 2015

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Dhj 12:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Volkswagen Pasad CC

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasad B7

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 11:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasad 0699204440 plu moshem

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW passat 1999

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Korr 09:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet ne gjendje perfekte 2200€

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 14:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

PASAD CC R line

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 15:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

xhama

300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 14:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Makina per pjese

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
16 Jan 12:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasad OKAZION...

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 11:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Wolvagen pasad

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 10:17 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta dizel -04

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasad | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione