Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan Juke - Makina Të gjitha në Tiranë

Nissan , 69
Audi , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan Juke ,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan Juke Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:14 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke 2013 Automat

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:47 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:11 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

NISSAN JUKE 1.5 DIESEL MANUALE

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:27 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

''Nissan Juke 1.6 Benzine Viti 2016''

11 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 13:41 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan juke 1.6 benzin automat ���� 2010

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 20:42 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

NISSAN JUKE, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 BENZINE

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
08 Qer 20:29 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

NISSAN JUKE, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.5 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
17 Maj 00:03 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet nissan juke

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 23:26 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet Nissan Juke

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 14:08 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet Nissan Juke

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 22:41 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
03 Jan 19:24 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Makine per shitje-Nissan Juke Gri e erret

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Nën 08:51 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Tet 16:08 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke 2015 akull e re

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 09:22 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 11:51 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan juke 1.6. Benzin gaz

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 15:58 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 13:08 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Okazion Nissan Juke Automat 2014

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Gush 23:47 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan juke

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Gush 20:34 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan juke

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gush 01:16 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet nissan Juke Okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Gush 01:13 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet Nissan juke Okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 12:54 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

NISSAN JUKE 1.6 Benzine 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 20:33 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet nissan Juke Okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 13:08 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet Nissan Juke

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Gush 11:38 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke 2013- cmimi 8500Euro

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Korr 19:02 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan juke

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 07:32 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

nissan juke 70 mij klm 2015 okazionnn

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Qer 18:39 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Qer 16:09 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 12:54 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet Nissan Juke 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Mar 01:40 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Tiranë

Shitet Toyota Urban Cruiser 1.4 Nafte

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 00:23 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Per shitje makine Nissan Juke

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 12:52 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan juke 1.6 gaz benzin

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 01:17 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan juke 1.6 benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Shk 14:29 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke Visia 1.5l dCi DPF

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 10:07 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 13:26 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke 1.6 DIG-T ALL-MODE 4x4i Xtronic Nismo RS

6 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Shk 15:28 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan juke 1.6 gaz benzin

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 07:15 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 11:23 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi pajero 0684062315

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 07:07 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Jan 13:25 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion nissan juke 1.6

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 09:32 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet Nissan Juke 1.6 benzine /2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Nën 10:46 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

shitet nissan juke

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 20:24 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitur.

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 01:58 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

NISSAN JUKE

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Pri 10:16 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet Nissan Juke Okazion

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Mar 21:52 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shes Nissan Juke 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Shk 01:56 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke 2015

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan Juke | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione