Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

huyndai - Makina Të gjitha në Shqipëria

Hyundai , 121
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe huyndai,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj huyndai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 11:24
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Huyndai Tucson 2014 14400EURO

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 10:02 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Tiranë

HUYNDAI I20

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 11:24
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Huyndai Tucson 2014 14400EURO

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 16:24 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

2014 Hyundai New SantaFe

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Maj 15:11 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shitet Huyndai i30 e blere ne Koncesionar Shqiperi

450 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Pri 13:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Huyndai 100%gaz

9 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 18:19 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson (N-Line) 2.0 nafte

30 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Pri 18:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2.2 nafte

34 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Pri 20:29 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Huyndai tucson 2017 2.0 4x4 OKAZION

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 12:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Okazion: huyndai sonata 7600 euro

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 10:03 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Huyndai sonata hibrit

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 08:35 Makina  ·  Hyundai  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Tiburon 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Dhj 15:28 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Durrës

❗️SHITET Huyndai i30 2016❗

5 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 17:46 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Durrës

Huyndai i30 nafte

5 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 19:30 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

SHITET HUYNDAI I30 ( PER ARSYE MOSPERDORIMI)

15 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 08:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Matrix  ·  Gramsh

OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 13:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet-Nderrohet Passat B6

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 21:41 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Elbasan

Huyndai Tucson 2018

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Qer 17:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Okazion Full Option

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 10:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

okazion

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 16:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

okazion

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 22:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

okazion

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 00:28 Makina  ·  Hyundai  ·  Matrix  ·  Gramsh

OKAZION 10.000km

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 22:43 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

okazion

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 21:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION!!! Santa fe super gjendje

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 19:25 Makina  ·  Hyundai  ·  Grandeur  ·  Tiranë

Shitet huyndai grandeur

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 19:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

okazion

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 09:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Atos  ·  Berat

Okazion!!! Shitet Automatike Huyndai Atos Prime 990 cc

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 10:17 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Huyndai Tucson

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 15:09 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 16:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 20:03 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

okazion

3 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 18:30 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 08:32 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 11:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 11:25 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 10:34 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 15:16 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 15:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 17:29 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 16:11 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 10:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 12:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 18:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 16:38 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 08:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 15:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 15:30 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 18:45 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 15:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 22:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Durrës

!!OKAZION!!Shitet Huyndai Tucson 2006 2.0 Naft AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj huyndai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione