Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Touran 1.9 - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 1711
Opel , 5
Audi , 3
Toyota , 2
Fiat , 2
Acura , 2
Seat , 1
Citroën , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran 1.9,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Touran 1.9 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 1.9 TDI MANUAL VITI 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

VW Touran 1.9 Nafte Trendline 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Touran 6+1, 1.9 nafte, 2008,gati per targa

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Manuale 6+R

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjirokastër

❌️Touran 1.9 Automat 2010 Ndrohet ❌️

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN--1.9--2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

OKAZION VW TOURAN 1.9 NAFTE 2006 AUTOMAT ���� 7 Vende

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet VW TOURAN1.9 TDI Manual

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran 1.9 ������������

42 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran 1.9 Automat ����������������

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

�� SHITET �� Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Manuale 6+R Vendi 4+1

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Volkswagen Touran

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

TOURAN 1.9 MANUAL PA DOGAN EURO 4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 17:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran 1.9 naft Automat DSG sapo ardhur nga gjermania

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

��GOLF 5 1.9 2007 ��

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 21:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Krujë

Touran 1.9 I diskutueshem

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 20:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Touran Cross 2.0 nafte (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran 1.9 TDI Automatike 2008

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2010 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 SAPO TARGUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 09:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Volkswagen Touran

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Touran 1.9 automat 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Touran 1.9 auotmat 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 08:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 automat 2006

5 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
11 Qer 08:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2010 7 vende nderrohet

8 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
11 Qer 08:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 nafte 2005 letra tpreme nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
11 Qer 07:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Volkswagen Touran 1.9 TDI Automat 2009

5 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 07:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Volkswagen Touran 1.9 TDI 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

Volkswagen Touran 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 08:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 automat 2009 super

8 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
09 Qer 18:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kurbin

touran 1.9 6 marsha

3 700 EUR

09 Qer 16:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kucovë

VW Touran -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 01:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Krujë

Touran1.9 automat nafte viti 2009‼️5000€ okazion‼️

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 23:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran 1.9 manual me 7 vende

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 16:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Touran Cross 2.0 nafte (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 09:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Shitet Turan 1.9 ����

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 10:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 nafte 2006 5 vende

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
05 Qer 09:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 1.9 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 21:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

Volkswagen Touran 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 17:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Volkswagen Touran 1.9

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 11:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Turan 1.9 Naft 7 Vende Automat 2008 0684733356

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Turan 1.9 Naft Automat 2009 0684733356

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 08:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Touran cross 2.0 tek bosht 7 vende

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
30 Maj 12:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet Touran 1.9 Automat

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 09:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

SHITET TOURAN 1.9 6+1

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran 1.9 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione