Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bec - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bec ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bec Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 07:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

Bec

400 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 06:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lushnjë

Mercedes benz

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 13:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Bec

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 17:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Tiranë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 09:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Durrës

Okazjon shitet mercedez bec atomat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 07:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

c class 220

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

shite okazjon

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 10:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CE 220  ·  Krujë

mercedez benc

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 12:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Bec

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 19:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Lushnjë

Shitet golf 3 me letra 1 vit

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Dhj 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Shitet makina

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 14:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

Mercedes benz E 280 dizel 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 14:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

Mercedes E 280 dizel 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 20:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lezhë

golf 4 1.9 tdi shitet ose nderrohet me bec

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Krujë

Okazjon shitet mercedez bec E270 panaromike

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 15:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Hi

2 755 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Nderrohet me makin familiare

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 21:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Tiranë

Mercedes A140 benzin+gaz

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 09:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Benz

1 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

Mercedec bec

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 21:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

marjus

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 14:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 4 -00

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bec | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione