Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda Jazz Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Honda Jazz | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:04 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Vlorë

������������Honda Jazz 1,4 Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:19 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz 1.4 Benzine Automatik

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:10 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

Honda Jazz//1.4 benzine//2005//manuale

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

U shit✅Honda Jazz ����

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

U shit✅Honda Jazz ����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:05 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

����HONDA JAZZ AUTOMAT����

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:10 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda Jazz - Automat

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 16:08 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

SHITET HONDA JAZZ BENZINE/GAZ SPORT

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:34 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz 1.4 Benzine-Gaz Automatik 2009 ����

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 13:23 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz automat

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 21:36 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz sport Automat

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 15:04 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

Shitet Honda Jazz 1.3 Benzin 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 11:39 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

Honda Jazz

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 03:27 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz sport automat 2009

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
15 Maj 12:16 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda Jazz Sport Automat 1.4 Benzine

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
11 Maj 21:08 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

honda 1.4 benzine Automat...

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 12:01 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda Jazz Sport Automat

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
03 Maj 12:15 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Elbasan

Honda Jazz

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 14:37 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda Jazz Sport Automat

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
30 Pri 06:30 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda Jazz Sport Automat

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
29 Pri 16:05 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda Jazz Sport Automat 148.000 km

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
20 Pri 01:23 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Lushnjë

2003 Honda jazz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:02 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda Jazz Sport Automat

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 12:03 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Elbasan

HONDA JAZZ

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 05:40 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda Jazz Sport Automat

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 12:00 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz sport Automat

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 10:23 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

HONDA JAZZ 2013 ���� 1.4Benzin+����. +355683333311

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 08:42 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Veture

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 08:36 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Veture

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Pri 06:34 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

shitet honda jazz viti 2006 1.3 benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 04:19 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 19:58 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 19:44 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

Honajaz

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 16:58 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

Okazion honda jazz

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 10:40 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

Honda jazz automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 12:31 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Kukës

HONDA JAZZ HYBRID

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Mar 09:38 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

Honda jazz automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 14:42 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

Honda Jazz 1.3 Benzin 2006

2 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 12:22 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

U SHIIIIITTTTTTT

2 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 10:42 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 09:26 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Vlorë

Shitet honda jazz

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 12:35 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Okazion Automat

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 20:46 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Okazion Automat

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 10:40 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 19:36 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Okazion Automat

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 11:11 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Okazion Automat

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 13:07 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Okazionnn !!!!

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 15:15 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Gjendje shum te mire AUTOMAT

22 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:24 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Okazion Automat

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 16:42 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

����Okazion Automat ����

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Honda Jazz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione