Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

GMC ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Acadia , 17
Envoy , 4
Safari , 3
Savana , 2
Sierra , 2
Syclone , 1
Typhoon , 1
Vandura , 1
Yukon , 18

Njoftime per GMC ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per GMC ne shitje apo modele tjera si: Acadia, Evoy, Safari, Savana, Sierra, Sonoma, Vandura dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit per GMC ne shitje.


Blej apo shit GMC ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe gjej bleresit e interesuar.Dje 22:12 ,

Shitet gmc kamion nderrohet

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Maj 21:57 ,

Asnje difekt

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 14:03 ,

Wuling Mini EV MACARON Edition (120 KM Range)

13 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 18:57 ,

GMC ACADIA 3.6 BENZINE VITI 2015 AUTOMAT.

18 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 10:52 ,

Makina komode me qera!

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Dhj 05:01 ,

2019 RAM 1500 Big Horn Crew Cab LB 4WD

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 15:37 ,

GMC

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 20:37 ,

GMC Youkon Denali

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Tet 20:44 ,

Enis

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 21:27 ,

GMC

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 12:04 ,

GMC SIERRA

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 17:25 ,

Golf

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 09:10 ,

DOWNHILL Santa Cruz Bullit OKAZION

450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 15:28 ,

Golf 3

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 11:17 ,

Hublot

3 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 20:59 ,

Super super gjendje super mjet.

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 10:48 ,

Super super gjendje super mjet.

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 13:20 ,

Super super gjendje super mjet.

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Jan 08:27 ,

Super super gjendje super mjet.

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Jan 12:57 ,

Shitet

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 13:39 ,

Gmc Acadia 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 21:31 ,

Golf v+

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 09:54 ,

makine

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 17:10 ,

Shitet GMC Terrain 1.5L Benzin

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 15:11 ,

Risii!Super Oferte! Leter Murale 3D

340 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 12:17 ,

Gmc Yukon benzin gaz (Amerikane)

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 11:59 ,

GMC 6+1 benzine gaz

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 21:07 ,

GMC Yukon viti 2002

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 13:42 ,

GMC

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 11:23 ,

VW Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 22:13 ,

GMC YUKON BENZINE GAZ 6+1

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 18:05 ,

Ure servisi

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 21:07 ,

Mercedes-Benz

4 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 11:30 ,

GMC YUKON 6+1

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 21:54 ,

OKAZION GMC

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Mar 19:49 ,

Shitet Acadia Denali

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 06:18 ,

Shitet Acadia Denali

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 06:06 ,

Shitet Gmc Acadia Denali.

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 13:22 ,

GMC YUKON benzin gaz

16 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 17:29 ,

Gmc envoy Mundesi Nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 18:43 ,

Golf 4 1.9 nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 11:14 ,

Shitet GMC

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 15:39 ,

Shitet Benz C200CDI, 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 21:57 ,

2014 GMC Denali Luksoze

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Qer 11:15 ,

Shitet Motor MZ 301 cc viti 1993

60 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Qer 13:51 ,

Kamioncin kama viti 2010 me te gjitha letrt

4 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Maj 12:43 ,

GMC

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 20:35 ,

Kamion

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Jeni duke kerkuar per GMC ne Shitje? MerrJep.al eshte platforma e duhur per ju. Gjej oferta per GMC ne Shitje.


Gjej GMC ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferta per GMC ne shitje. Shiko njoftimet per GMC nga modelet e ndryshme si: Acadia, Evoy, Safari, Savana, Sierra, Sonoma, Vandura dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit per GMC ne shitje. Kerko njoftime per Bentley dhe gjej GMC ne shitje ne GJithe SHqiperin.


Shit GMC ne MerrJep.al


Keni GMC qe deshironi te shisni? Krijoni njoftime shpejt dhe lehte dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve ne MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione