Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Lushnjë

Aerostar , 1
B-Max , 1
Capri , 1
C-Max , 56
Courier , 2
EcoSport , 2
Escape , 2
Escort , 17
Explorer , 2
Express , 1
F 350 , 1
Fiesta , 205
Flex , 1
Focus , 538
Fusion , 34
Galaxy , 56
GT , 1
Ka , 2
Kuga , 12
Maverick , 1
Mercury , 1
Mondeo , 84
Ranger , 8
S-Max , 3
Tourneo , 16
Transit , 36

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:23 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

✅��Ford C-Max Automatike 2012 2.0 Nafte Titanium

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

✅��Ford Focus 1.6 Benzine 130.000 Km Origjinale

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:55 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011, PANORAM

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet/Mundesi nderrimi ▪︎Ford focus *1.6 Gaz&Benzine 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

FORD FOCUS 1.6 NAFTE,,VITI 2009����SUPER

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:44 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

OKAZION,,,FORD FOCUS 1.6 NAFTE,,VITI 2010����SUPER

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:06 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

OKAZION FORD FOCUS 1.8 NAFTE MANUAL 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:24 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

2️⃣��️��KUGA FORD AUTOMAT 2.0 NAFTE��

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:42 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Lushnjë

OKAZION FORD FUSION

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 23:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

OKAZION FORD KUGA

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 23:39 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

OKAZION FORD C-MAX

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 23:24 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

OKAZION FORD KUGA

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 23:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

OKAZION FORD FOCUS

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 13:51 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

Ford C Max

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 13:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 11:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 11:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzine Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 10:01 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 17:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford focus

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 16:17 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

C MAX NAFTE 1.8 SHITET OSE ME NDERRIM

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 15:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet ford focus

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 13:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Focus 1.6 TDCI Full ekstra

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 13:50 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Lushnjë

Ford Ranger 2,2 TDCI 4x4

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 20:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford fokus 1.8 naft TDI injator mekanik letrat per nje vit

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:36 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Lushnjë

Shitet Ford Galaxy 6+1 (1999)

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 09:14 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

��1.4 NAFTE FORD FIESTA 2009��

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 13:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus 2008 1.6TDI

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 02:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

FORD FOCUS 1.6 TDCI

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 13:53 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford Fiesta 1.5 diesel 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 13:34 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford fiesta 1.5 diesel 2014 manuale

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 11:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet ford fokus 1.8 TDi

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 21:18 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Lushnjë

Ford mondeo

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 19:48 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford fokus 1.8 naft me letra per nje vit

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 07:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford fokus 1.8 naft TDI injator mekanik me letrat te pagura

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:35 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Lushnjë

Shes ford mondeo portbagazh

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 20:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 11:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus 2.0 Gas Benzine Fabrike Kambio Manuale 2008-2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:03 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Lushnjë

Ford Escape 2010

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 13:03 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford Fiesta 2010 1.4 naft

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 06:21 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford fokus 1.8 naft TDI injator mekanik letrat deri ne gusht

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 08:13 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford Fiesta 2009

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:04 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Lushnjë

Shitet ose nderrohet me suv automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 12:39 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lushnjë

IVEKO

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:50 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Shitet Ford Fiesta 2012 1.4 benzinë

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 16:22 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford fokus 1.8 naft TDI injator mekanik letrat per nje vit

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:51 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

Ford C-Max Automatic

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 18:42 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

Ford CMax Automatik

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 02:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus 1.6 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 20:20 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Lushnjë

OKAZION FORD MONDEO 2010 2.0 TDCI

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione