Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dodge Të gjitha në Shqipëria

Avenger , 22
Caliber , 165
Challenger , 20
Charger , 31
Dakota , 4
Demon , 2
Durango , 6
Journey , 61
Magnum , 2
Nitro , 64
RAM , 22

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Dodge | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:37 Auto sallon Makina  ·  Dodge  ·  RAM  ·  Tiranë

2022 - RAM 1500 REBEL 5.7 L HEMI

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:16 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Fier

Dodge Journey 2.0 naft automatike Okazion

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:00 Auto sallon Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Fier

DODGE JOURNEY 2.0 R/T

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 21:08 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Durrës

Dodge journey suv 7 vende

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 09:22 Makina  ·  Dodge  ·  Challenger  ·  Durrës

DODGE CHALLENGER VITI 2014 3.6 BENZIN AUTOMAT OKAZION

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 00:00 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Tiranë

Shitet Ndrrohet Dodge Caliber 2.0 Disel 2008 Manual

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 03:27 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Tiranë

Dodge

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 20:48 Auto sallon Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Tiranë

DODGE JOURNEY, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
10 Maj 23:51 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Tiranë

Okazion. Dodge super gjendje

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 11:47 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 2500 € ����

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 17:23 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Elbasan

shitet

28 Pri 12:26 Makina  ·  Dodge  ·  Magnum  ·  Vlorë

shitet dodge

7 800 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 10:54 Makina  ·  Dodge  ·  Avenger  ·  Tiranë

Shitet benzinë gaz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 23:15 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Berat

Dodge Journey

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 23:16 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Berat

❌Dodge Caliber❌

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 14:20 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Tiranë

Dodge Caliber 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 11:16 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Durrës

OKAZION DODGE CALIBER 2.0 CRD

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 17:07 Makina  ·  Dodge  ·  Challenger  ·  Fier

Dodge challenger 2016 me porosi deri ne durres per 13.000€

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Mar 22:37 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Elbasan

Dodge Caliber

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 17:30 Makina  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Kukës

Shitje dhe Nderrim

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 14:14 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Elbasan

Shitet +Nderrohet super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 20:19 Makina  ·  Dodge  ·  Demon  ·  Tiranë

Bokse

50 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 19:36 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Tiranë

Shitet Dodge 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 19:29 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Tiranë

Shitet Dodge 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:55 Makina  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Tiranë

Shitet ose ndrrohet ….dodge nitro 2.8 automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 16:08 Makina  ·  Dodge  ·  Avenger  ·  Tiranë

Okazion dogne benzin

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Shk 20:07 Makina  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Tiranë

Dodge Nitro 2008

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 17:08 Makina  ·  Dodge  ·  Charger  ·  Tiranë

Dodge Charger

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 09:25 Makina  ·  Dodge  ·  Charger  ·  Tiranë

Dodge

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 17:02 Makina  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Tiranë

shitet ose nderrohet dodge nitro 2007 2.8 crd nafte

6 500 EUR

04 Shk 16:59 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Elbasan

Dodge Caliber 200 crd

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 18:41 Makina  ·  Dodge  ·  Avenger  ·  Tiranë

Dodge avenger 2.0 nafte me motorr golfi nga fabrika

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 20:17 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

SHITET OKAZION DODGE GRAND CARAVAN 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 04:55 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Vlorë

Shitet ose nderohet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 22:29 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Shkodër

Fuoristrada 4x4 VW Dodge 1.9 naft ekonomike 07.

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 18:47 Makina  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Kukës

Dodge Nito 2.8 Dizell 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 23:38 Makina  ·  Dodge  ·  Challenger  ·  Tiranë

✅SHITET DODGE CHALLENGER CARBON SRT DEMON EDITION 2023

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Jan 22:24 Makina  ·  Dodge  ·  Challenger  ·  Durrës

❗SHITET Dodge Challenger 2011❗

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Dhj 22:05 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Elbasan

Shitet Dodge Caliber Automat Benxin Gaz 5300 euro

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 19:29 Makina  ·  Dodge  ·  Charger  ·  Tiranë

shitet ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 10:37 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Elbasan

Shitet Dodge Caliber Automat Benxin Gaz 5800 euro

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 20:20 Makina  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Tiranë

DOODGE NITRO 4.0 BENZINE GAS 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 23:33 Makina  ·  Dodge  ·  Challenger  ·  Durrës

Dodge Challenger

555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Dhj 20:13 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Tiranë

Dodge Journey 2010

1 234 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 18:05 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Durrës

Shitet Godge

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 09:29 Makina  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Tiranë

❗️SHITET DODGE NITRO 2007 NAFTE AUTOMAT❗️

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 13:31 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Tiranë

Shitet Dodge 2.0 naft

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 13:26 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Tiranë

Shitet Dodge 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:29 Makina  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Shkodër

dodge caliber okazion

3 700 EUR

10 Nën 18:51 Makina  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Tiranë

Dodge Nitro 4x4

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Dodge | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione