Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dacia Të gjitha në Shqipëria

Dokker , 12
Duster , 44
Lodgy , 4
Logan , 38
Pick Up , 1
Sandero , 143

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Dacia | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 13:52 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Lushnjë

Dacia Sandero OKAZIONN 1.4 benzin-gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Maj 14:29 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Durrës

Dacia 2022

16 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 08:33 Makina  ·  Dacia  ·  Dokker  ·  Tiranë

Dacia 2015

6 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 15:01 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Shitet Dacia Sandero 1.5 dCi

350 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 20:47 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Dacia Sandero 2010 1.2 b

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 19:58 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

OKAZION Dacia Sandero Stepway

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 11:59 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Fier

Dacia ����

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 00:34 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Elbasan

Dacia

3 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 16:26 Auto sallon Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Car Rental Dacia Sandero

40 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Maj 16:20 Auto sallon Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Car Rental Dacia Sandero

30 EUR / muaj

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
05 Maj 12:09 Makina  ·  Dacia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion / Dacia elektrike

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 23:15 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Tiranë

Dacia Duster 2013, 4x4, 131 mije km

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 19:12 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Dacia Sandero, 1.4 benzin gaz, 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 21:04 Makina  ·  Dacia  ·  Lodgy  ·  Tiranë

Shitet Dacia 1.6

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 16:38 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Fier

Dacia ����

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:27 Auto sallon Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Vlorë

Dacia 3500€ OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
30 Mar 12:40 Makina  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Pogradec

DACIA LOGAN 1.6 BENZIN GAZ

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 19:58 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Shitet Dacia Sandero 2012

3 200 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 17:24 Makina  ·  Dacia  ·  Logan Pick-Up  ·  Tiranë

❗️❗️❗️Shitet 7000€❗️❗️❗️

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 23:47 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Tiranë

Dacia Duster Benzin-Gaz

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:43 Makina  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Tiranë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 22:57 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Lushnjë

Shitet Dacia Sandero

5 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Mar 14:36 Makina  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Tiranë

Shitet dacia logan

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 14:32 Makina  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Tiranë

Dacia logan

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 16:43 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Korçë

Shitet ose nderrohet Dacia Duster

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 18:55 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Shitet Dacia Sandero 2012

3 200 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:37 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Lushnjë

Dacia

2 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 22:37 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Shitet Dacia Sandero 1.4 Benzin Gaz, ne super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:29 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Korçë

Shitet ose ndrohet Dacia Duster

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 20:21 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Tiranë

Super ne gjendje

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 19:12 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Kukës

Vetura gjendet ne kosove

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 11:07 Makina  ·  Dacia  ·  Logan Pick-Up  ·  Pogradec

Dacia 1.4 benzin 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 20:23 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Tiranë

Shitet Dacia dister 1.5 nafte

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 17:40 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Dacia Sandero 2010

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 20:42 Makina  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Tiranë

Shitet

3 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Jan 16:29 Makina  ·  Dacia  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Shes super fugon okazion 1000€ nikolini

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 14:10 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Shitet Dacia Sandero

6 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Dhj 13:39 Makina  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Durrës

dacia

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 12:28 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Vlorë

SHITET DACIA DUSTER

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 13:37 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

DACIA 1.2 Benzin - 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 11:51 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Mirditë

Dacia Duster PRESTIGE DCI 110 4X2 EDC

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Sht 18:12 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Kukës

Shes

123 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 18:02 Auto sallon Makina  ·  Dacia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Baojun 2021 artist Full Elektrik 305km me nje karikim

18 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
07 Sht 18:33 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Dacia Sandero

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 01:08 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Tiranë

Shitet

4 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 08:09 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Lushnjë

Dacia

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 18:41 Makina  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Kukës

Dacia

5 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Gush 10:34 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Fier

DACIA DUSTER

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 21:20 Makina  ·  Dacia  ·  Dokker  ·  Tiranë

SHITET:

5 850 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 20:07 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Tiranë

Dacia duster4x4

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Dacia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione