Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Artega | GT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Artega GT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 16:09 ,

Disje 17 AMG , Mononllok 550 Euro

550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 00:25 ,

Shitet

70 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 22:28 ,

Jdkdk

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 20:13 ,

Rimorki Kiper me rampa alumini per pun dhe transporte

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 17:10 ,

Sherbim postar korce tirane

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Dhj 02:23 ,

bbb

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 20:48 ,

Golf 4 #mk4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:00 ,

Shitet biciklete germatec gjermani ne gjendje perfekte

220 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 14:30 ,

Sherbim karrotreci

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 01:59 ,

dfdfs ad fa dsfa dsfads fasd fsaf

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 06:50 ,

Shitet scoter Aprilia Scarabeo 150cc

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 14:37 ,

Shitet biciklet

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 10:05 ,

Biciklet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 10:25 ,

perde polo 2006 te zeza

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 14:49 ,

KUSH DO PUNE ?

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 12:55 ,

Goma te perdorura

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Sht 12:53 ,

Nsjj2j

3 992 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 13:03 ,

OOKAZION

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 09:25 ,

Poker me kazan

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 15:41 ,

katraul

18 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Tet 11:48 ,

xftdjyuuuu

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 14:19 ,

gdd

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 13:44 ,

hi

90 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 10:39 ,

Pwiwlwwo

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 18:14 ,

Atrega GT -12

100 000 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Artega GT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione