Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Artega Të gjitha në Shqipëria

GT , 38

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Artega | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 01:16 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Durrës

Shitet biciklete germatec gjermani ne gjendje perfekte

220 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 18:39 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Shiten makinat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Nën 21:13 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Lushnjë

pershendetje shite golf

37 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 12:35 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tiranë

Shiten pasje per larje tapicerie

1 700 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Tet 18:33 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tiranë

Shitet sob e re

120 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 11:12 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Pogradec

Shes 2 goma ne gjendje 90% te reja

80 EUR

13 Sht 18:52 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tiranë

Shitet shrvolet

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 13:14 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Korçë

okazion

500 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 18:15 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tiranë

Shitwn 8 komplete karrige +tavolin

150 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
23 Mar 10:23 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Durrës

Kerkoj makine B+Gaz si me poshte

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 18:54 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tropojë

BMW

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 11:37 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Fier

Akulli

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 19:04 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Fier

Disje 17 AMG , Mononllok 550 Euro

550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 14:54 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Pogradec

MOBILJE TE NDRYSHME DRURI ME POROSI

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Nën 00:43 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Berat

jnakdnkjdan

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 06:52 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Elbasan

Hdhdhdhd

1 009 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 02:25 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Berat

shes x5 cmimi i diskutushem 3000 maft 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 00:25 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tiranë

Shitet

70 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 22:28 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Devoll

Jdkdk

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 20:13 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tiranë

Rimorki Kiper me rampa alumini per pun dhe transporte

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 17:10 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Korçë

Sherbim postar korce tirane

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Dhj 02:23 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Devoll

bbb

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 20:48 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Durrës

Golf 4 #mk4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:35 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Dibër

sdgdfg

232 354 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 14:30 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Durrës

Sherbim karrotreci

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 01:59 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tiranë

dfdfs ad fa dsfa dsfads fasd fsaf

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 06:50 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Vlorë

Shitet scoter Aprilia Scarabeo 150cc

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 14:37 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Malësi e Madhe

Shitet biciklet

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 10:05 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Vlorë

Biciklet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 10:35 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Kamion daewoo

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 12:06 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Auto lyerje okazion dhe larje tapicerie

300 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 09:17 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Atego 816 Blutek 4 Euro 4

1 550 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 10:25 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Shkodër

perde polo 2006 te zeza

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 14:49 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tiranë

KUSH DO PUNE ?

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 12:55 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Fier

Goma te perdorura

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 16:14 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Golf 4 ...1.4 benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 12:53 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Dibër

Nsjj2j

3 992 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 19:35 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Mercedez Benz 814

9 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Mar 22:21 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Shitet biciklete 26

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 13:03 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Berat

OOKAZION

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Dhj 18:28 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Shitet ifa L50

1 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Nën 16:58 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet citroen c3

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 09:25 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Korçë

Poker me kazan

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 15:41 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Fier

katraul

18 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Tet 11:48 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Korçë

xftdjyuuuu

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 15:03 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

iveco

4 000 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Gush 22:38 Auto sallon Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Tepelenë

Makina

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 13:40 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Dibër

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 14:19 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Berat

gdd

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 13:44 Makina  ·  Artega  ·  GT  ·  Tiranë

hi

90 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Artega | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione