Kukës | Automjete | Makina | Subaru | Justy

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


26 Tet 14:54 ,

Shitet Subaru Justy

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 16:54 ,

subaru mini fuoristradë 4x4 2007 1.4 benzin gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 14:05 ,

subaru 4x4 gaz+benzin 1.4 shum e mirembajtur

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 23:03 ,

subaru 4x4 1.2 2007 benzin gaz sherbimet e bëra

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 12:08 ,

shitet 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 23:05 ,

shitet subaru 4x4 1.4 benzin gaz impjanti i veti

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 13:49 ,

Okazion

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 07:32 ,

Subaru 110 euro

110 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Tet 17:38 ,

Subaru 4×4 benzun gaz

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim