Kukës | Automjete | Makina | Subaru | Impreza

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 09:11 Dyqani ,

SUBARU IMPREZA 2010 2.0 NAFTE

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Nën 09:22 Dyqani ,

Subaru Impreza

19 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Shk 00:46 ,

Impreza

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Sht 12:08 ,

SUBAUR IMPREZA 2.0 DIESEL MANUALE 2009 4x4

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 09:29 ,

Shitet nderrim i mundshem

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 11:51 ,

Subaru 2.5 Benzine

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Tet 13:56 ,

shitet per arsye mosperdorimi

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 09:44 ,

Subaru

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 08:58 ,

Subaru..PER INVALIDE.....

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 22:06 ,

Subaru impreza 2.5 300 kf 2011 full option

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim