Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | Avantime

06 Pri 21:26 ,

Shitet Per pjes kembimit

5 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 10:44 ,

Renault Avantime 3.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 15:49 ,

Renault 1.5 nafte

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 11:49 ,

Shitet ose nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 17:22 ,

u shit flm merrjep

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 15:24 ,

Renault

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 09:11 ,

Renault Avantime 2.2 dizel -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 11:14 ,

Renault Avantime -03

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim