Pogradec | Automjete | Makina | MINI | Cooper S | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 13:02 Makina , Tiranë

Mini Cooper S 1.6 Turbo 180 hp

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:36 Makina , Durrës

Okazjon Mini

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:18 Makina , Tiranë

Mini Cooper S gaz/benzine 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:54 Shitorja Makina , Tiranë

MINI COOPER S -2008 Automat

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:59 Makina , Tiranë

Mini Cooper-S//John.Cooper.Works 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:56 Shitorja Makina , Durrës

Mini Cooper S 1.6 Benzine CABRIO AUTOMATIKE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:05 Makina , Fier

Mini Cooper-S//John.Cooper.Works 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:08 Makina , Tiranë

Mini coper s okazion

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim