Berat | Automjete | Makina | Jeep | Patriot

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 15:30 Dyqani ,

Jeep Patriot Benzine Gaz Automat 08 Sapo Targuar

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:15 ,

JEEP PATRIOT.2.4 benzine

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:51 ,

Jeep Patriot 2.4 LPG

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 19:19 ,

Shitet Jeep Patriot 2010 2.0 tdf Turbo

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 12:13 ,

Shitet Jeep Patriot 4x4

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 16:28 ,

Jeep Patriot Limited Edition 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 13:34 ,

Jeep Patriot 2.0 Nafte

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 13:54 ,

jeep patriot

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 11:42 ,

Jep patriot 2009 benzin 2.4

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 19:26 ,

Shitet jeep patriot 2.0 nafte

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim