Sarandë | Automjete | Makina | Jeep | CJ | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


18 Maj 13:49 Makina , Durrës

Jeep scrambler cj8 1976

1 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 18:25 Makina , Shkodër

Nissan terrana 270 motorri

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 22:58 Makina , Tiranë

Foristrad

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 13:37 Makina , Durrës

Jeep CJ

8 300 EUR

17 Pri 07:57 Makina , Tiranë

Mahindra cj

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Nën 14:15 Makina , Krujë

Jeep CJ gaz -69

15 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 21:40 Makina , Tiranë

Jeep CJ dizel -08

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Jan 11:34 Makina , Tiranë

Jepp CJ -10

12 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim