Sarandë | Automjete | Makina | Infiniti | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:02 Makina , Tiranë

Infiniti FX35

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:17 Makina , Tiranë

INFINITI FX 35 MURANO PJES KAMBIMI

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:17 Makina , Tiranë

INFINITI FX35 BENZIN+GAZ VITI 2006

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 19:36 Makina , Durrës

Shitet infiniti FX35

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 21:07 Makina , Durrës

Infiniti Fx35. 3.5 Benzin-Gaz.Viti 2008. Nderrohet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 19:39 Makina , Tiranë

Lavastovilie dhe makin Akulli e Re kartoni

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 13:08 Makina , Tiranë

Shitet nderohet infinit

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Korr 15:19 Makina , Elbasan

Infiniti 4.5 benz i okazion

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 18:39 Makina , Tiranë

infiniti QX50

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 11:28 Makina , Tiranë

NISSAN INFINITI FX35. 5.0 VITI 2011.75000 KM

31 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim