Lezhë | Automjete | Makina | Fiat | Scudo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


29 Nën 17:40 ,

Fiat Scudo 7 vende 90000km orig

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Nën 15:07 ,

SHITET FIAT SCUDO

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 13:57 ,

Shitet Fiat Scudo

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Nën 20:41 ,

furgon 8+1

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:56 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Tet 00:19 ,

Fiat scudo Benzin + Gas

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 13:20 Dyqani ,

8+1 FIAT SCUDO

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Gush 11:39 ,

Fiat scudo ne gjendje te mire

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Gush 10:39 ,

Fiat scudo super gjendje

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 17:34 ,

Fiat Scudo okazion

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim