Pogradec | Automjete | Makina | Fiat | Punto Evo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:29 Makina , Fier

Fiat Punto Evo Twinair Full Gjermania

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:24 Makina , Korçë

Shitet Fiati Punto Evo

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:15 Makina , Tiranë

Fiat 1.3 i 2009nafte 2700euro

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 04:46 Makina , Korçë

fiat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:08 Makina , Shkodër

Fiat Punto Evo dizel 2011

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:21 Makina , Tiranë

fiat punto evo 1.3 naft

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:44 Shitorja Makina , Tiranë

FIAT PUNTO EVO 1.2 benzine+gaz k.manuale

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 19:02 Makina , Sarandë

Fiat Punto 1.2 Benzin. 2008-2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim