Kukës | Automjete | Makina | Fiat | 126

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


26 Dhj 18:20 ,

Kamioncin IVECO

5 500 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 13:26 ,

Okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 16:33 ,

Fiat punto

111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Dhj 18:31 ,

Pomp shperndarse vaji

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 14:15 ,

Fiat 500 benzin

5 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Pri 22:02 ,

Shitet kari

100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 19:48 ,

Unike e vetmja ne shqiperi

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 12:00 ,

Fiat unike okazion

Viti: 60-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 12:36 ,

Fiat drejtorash e minister ne komunizem

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 19:28 ,

Fiat 125 polak

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim