Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daihatsu | YRV

24 Korr 00:24 ,

Daihatsu YRV 1.3

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 21:11 ,

OKAZION!!

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 22:28 ,

Daihatsu YRV 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 03:02 ,

Shitje urrgjente

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 10:24 ,

Daihatsu Yrv -97

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Shk 14:38 ,

Daihatsu yrv

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 15:53 ,

Daihatsu YRV 1.3 -01

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim