Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Volt

06 Maj 11:28 ,

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim