Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | HHR

Sot 15:11 ,

HHR benzin gas

6 000 EUR

Dje 11:53 ,

Shervolet HHR 2008 4770e

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 19:54 Dyqani ,

Chevy Hhr 2.2 benzine gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Qer 16:10 ,

Shitet Chevrolet HHR 2007 Benzine / Gaz!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 19:03 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet hhr viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim