Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Express

19 Qer 20:55 ,

2018 Chevrolet Express 2500 Cargo Van

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 13:33 ,

Chevrolet Equinox LT

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Nën 12:46 ,

Chevrolet Express 2006 *OKAZION*

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim