Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Cavalier

15 Maj 21:03 ,

Chevrolet viti 1998

100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Nën 16:09 ,

Ska komente

20 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim