Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 214

22 Maj 19:08 ,

BMW 1,8 BENZIN , ANTIKE 1992

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:03 ,

BMW 214

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 13:28 ,

BMW seria 1

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 22:28 ,

BMW 214 benzin

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim