Lezhë | Automjete | Makina | BAIC

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 17:29 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 20:28 Dyqani ,

Shitet Baic D50 e Re. MAKINA E FUNDIT !

13 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 14:46 Dyqani ,

Shitet Baic D20 Automatike U SHIT!!!

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 22:21 Dyqani ,

Shitet Baic D 20 Benzine + Gaz, U SHIT !!!!

8 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 13:29 ,

Ml 270 cdi naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 02:36 ,

shitet benz

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Korr 01:15 ,

shitet benz

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Pri 14:58 ,

Opel astra

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 12:12 ,

Benz

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 15:48 ,

Bociklete

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim