Delvinë | Automjete | Makina | Audi | A3

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 11:54 Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK AUTOMATIKE NAFTE MODEL 2010

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:53 Dyqani ,

Audi A3 SportBack 1.9 TDI

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:52 Dyqani ,

Audi A3–2.0 TDI

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Dyqani ,

Audi A3 2.0TDi 2007 Automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK,2.0 NAFTE,2009,AUTOMAT.7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Dyqani ,

AUDI A3,2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,8400 EURO

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:34 ,

"Audi A3 viti 2005-2.0 nafte-Kamjo Manuale✅

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 ,

Audi A3 1.9 TDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:30 ,

Audi A3

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:23 ,

Audi A3 2017 nafte 1.6 kovertim 15500 euro 100 km

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim