Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje estetike - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Paisje estetike,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Paisje estetike Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 21:24 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 shitet-nderrohet

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 01:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shiten paisje estetike

350 EUR

07 Pri 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S 550 L gjendje perfekte. Mundsi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:11 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje per estetike

3 500 EUR

15 Mar 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S 550L Benzin-gaz shitet-nderrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 21:46 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

X5M Fabrike Gjendje Perfekte

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 15:03 Të tjera  ·  Tiranë

Shes paisje per estetike

1 200 EUR

27 Dhj 21:02 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

X5M ( fabrike ) gjendje perfekte

1 EUR

04 Dhj 18:14 Punë  ·  Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Teknik

19 Nën 20:05 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

A8 3.0tdi shitet-nderrohet

1 EUR

11 Tet 14:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.0naft shitet-nderrohet

1 EUR

04 Sht 15:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Paisje parukerie

450 EUR

02 Sht 09:41 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

A7 TDI gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 15:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Evo 320 gjendje perfekte shitet-nderrohet

1 EUR

02 Gush 16:04 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 gjendje perfekte. Shitet-nderrohet

1 EUR

25 Korr 19:38 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

A7 Super Full

1 EUR

24 Korr 14:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C 300 gjenje perfekte. 2012

1 EUR

18 Korr 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C 300 gjendje perfekte 2012

1 EUR

16 Korr 08:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

E 2016. Okazionnn

1 EUR Çmimi me zbritje

13 Korr 10:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C 300 gjendje perfekte 2012

1 EUR

29 Qer 23:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

E 2016 Gjendje perfekte

1 EUR

31 Maj 19:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S550 lungo. Super full benzin-gaz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B 180 gjendje perfekte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 11:11 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Q5 benzin-gaz ( prins ) gjendje perfekte

1 EUR

22 Pri 17:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

EVO 350 Look63. Benzin gaz

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 13:48 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Seria 5. E60 3.0d shitet-nderrohet

7 800 EUR

16 Mar 23:23 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje per parukeri dhe estetik

1 000 EUR

13 Mar 11:12 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.0d super full shitet-nderrohet

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 10:12 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 super full. Shitet-ndrrohet

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 20:40 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.0d super full. Shitet-nderrohet

1 EUR

23 Shk 12:29 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten paisje per parukeri estetike

1 500 EUR

13 Shk 12:01 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE "STADIUMI DINAMO"!!

900 EUR / muaj

24 Jan 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S 350 Look 2012 Gjenje perfekte

1 EUR

02 Jan 09:37 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.5D shitet-nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 16:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.5D Shitet-Nderrohet

1 EUR

07 Dhj 13:50 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

U shit flm. ….

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.5d ( xDrive ) shitet-Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 14:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.5d xdrive shitet-nderrohet

1 EUR

11 Tet 13:47 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

X5 3.5d xdrive nderrohet

1 EUR

10 Tet 21:47 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.5d ( xDrive )

1 EUR

22 Sht 22:01 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.5naft Shitet-Ndrrohet

1 EUR

21 Sht 13:26 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.5d xdrive shitet-nderrohet

1 EUR

16 Sht 09:40 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

Ford galaxy

2 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Paisje estetike | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione